Jestliže uvažujete o změně interiéru vašeho bytu, dobře si rozmyslete, zda na to stačíte sami. V současné době se práce svépomocí nemusí vždy vyplatit. Při rekonstrukcích domů nebo bytů se zpravidla stává, že se rekonstrukce svépomocí prodraží nad očekávání majitele.

K zásadním chybám může dojít už na samotném počátku. Návrh v rukou nezkušeného amatéra, který nezná současné materiály, může být do určité míry nerealistický. Na druhou stranu zkušený architekt se pravděpodobně s podobnými situacemi již setkal a zná optimální ekonomická řešení.

Dnešní technologie umožňují vytvořit realistické modelace a prostorové návrhy ke konzultaci i následné realizaci. návrhy interiérů a 3D modelace, posunují tento obor do nových dimenzí. Pro Vás, jako zákazníka, se tak vytváří značný prostor pro úpravy a posouzení návrhu v prostorovém zobrazení 3D. Projdete si nový interiér na obrazovce dříve, než začnete s rekonstrukcí.

Bytový architekt

Snadno si pak dovede představit optimální řešení, které vám architekt nabídne a budete mít možnost měnit barvy, dekory nebo rozložení nábytku. Získáte podporu zkušených profesionálů ve svém oboru. Bytový architekt, se svými zkušenostmi, doporučí již vyzkoušená řešení, která se osvědčila. Jeho zodpovědný přístup a vámi posouzený 3D návrh, mohou přispět k rychlé realizaci vašeho nového bydlení.

Pokud jste rozhodnuti, nechat vytvořit návrh zkušeného architekta, k ničenu vás to ještě nezavazuje. Získáte součásti projektu s rozpisy použitých materiálů a nezávazné cenové nabídky. Realizace koordinované zkušenými profesionály obsahují nejen návrh nábytku, ale i rozvodů vody, elektroinstalace nebo sádrokartonových příček. Doufáme, že budete s ucelenou koncepcí spokojeni.