Obývací pokoj má být oázou klidu. Zpravidla je určen pro prožití šťastných chvilek s rodinou a přáteli. Také je prostorem pro odpočinek i pro trávení volného času u televize či u dobře zvolené knihy. A právě milovníci dobré četby, tedy tak zvaní knihomolové ocení prostory pro uložení knih, ať už těch přečtených či teprve čekajících na otevření. V našem e-shopu obyvaci-pokoj.eu najdete široký výběr knihoven, knihovniček a regálů, které poskytnou to nejlepší místo pro vámi vybrané tituly.

Pochlubte se knihovnou plnou přečtených knih…

Knihovna je kus nábytku, který do obývacího pokoje určitě patří. I když jsou dnešními trendy pouze lehké a velmi střídmé obývací stěny, které prostor nijak nezatěžují, knihovnou či regálem na knihy rozhodně nic nezkazíte. Pokaždé, když budete mít chuť si přečíst nějakou tu knihu, bude neustále po ruce. Také vaše návštěvy můžete ohromit počtem knih, které vlastníte. Psst! Nemusíte jim hned říkat, že jste je případně nečetli…jen tak mezi námi.  Obývací pokoj však není jediným místem vhodným pro knihovnu či regály. V pracovně budete mít jistě větší klid. Navíc, s knihovnou dostane pracovna serióznější nádech.

Jak vybrat správnou knihovnu či regál?

Knihovnu vybíráme hlavně podle rázu celého obývacího pokoje či pracovny.  Budete potřebovat světlou či tmavou barvu? Kolik knih potřebujete uložit? Vlastníte hromady knih a plánujete nákup dalších a nebo chcete pouze vystavit pár kousků? Pokud jste ten první případ, určitě nepohrdnete prostornou knihovnou Conrad v kávové barvě. Dlouhé police tak nabízí neomezený prostor pro téměř neomezený počet knih. Pro ty, co tolik prostoru nepotřebují nabízíme stejné, ale menší provedení s užším prostorem.

 

Vybírat však nemusíte přímo z knihoven. Knihy lze dost dobře uložit i do jiných policových regálů. Velmi oblíbený je regál Indigo 70, který potěší hlavně zastánce přírodního provedení. Provedení Dub natural spolu s jednoduchým designem dělá s policového regálu opravdu luxusní kousek. S tímto regálem budete mít dost místa jak na knihy, tak i na ostatní drobnosti.