Reflexní oděvy jsou velmi důležité jak pro malé školáky, kteří se pohybují během překotného ranního provozu po přechodech a chodnících, ale také pro zaměstnance, kteří při výkonu své práce prostě potřebují být vidět. Reflexní oděvy máme pro Vás v jasně žluté nebo oranžové barvě, případně také v kombinacích žlutá – černá a oranžová – černá.

Na skladu jsou pak připraveny jak trička nebo mikiny, tak i kombinézy, vesty, bundy a kalhoty s reflexními prvky. Toto oblečení splňuje přísné podmínky tuzemské normy EN 471, takže o nejvyšší možnou bezpečnost – kdykoliv a kdekoliv – je zkrátka a dobře postaráno. Viditelnost je totiž i za nepříznivého počasí – deště, zimy či mlhy, na velmi dobré úrovni, vše potřebné v tomto směru zajišťují dvě řady reflexních pásek.

Výhodou tohoto oblečení (tedy pokud se bavíme o tričkách a vestách, u bund to asi nepřichází v úvahu) je i jeho skladnost, protože v případě, že jej nebudete na nějakou dobu potřebovat, jej stačí jen srolovat a strčit do kapsy.

V naší nabídce reflexního oblečení najdete nejen dětské reflexní vesty (od velikosti S a za velmi rozumnou cenu k tomu), ale i vesty vhodné pro práci na silnici s pohodlným zapínáním na suchý zip nebo třeba fleecovou mikinu, která je určena hlavně pro podzimní nebo zimní období. Stejně tak ale můžete přemýšlet i o bundách s reflexními prvky, které jsou nepromokavé a ochrání Vás i před silnými poryvy větru.

Výhodou je pak i několik praktických kapes, třeba na mobilní telefon nebo peněženku. Samozřejmostí je také u našeho reflexního oblečení možnost nastavení velikosti rukávů. Pokud si myslíte, že dvě řady reflexních pásek nejsou dost nebo byste chtěli vybavit reflexními prvky jiné oblečení, můžete si trochu této pásky u nás přikoupit. Starostliví rodiče pak určitě ocení i možnost koupě reflexního žlutého batohu.