Mnoho lidí si myslí, že doba koberců je "tatam"! Dnes jsou v módě plovoucí podlahy – jsou velice moderní, praktické, prostě dobře vypadají….ale! Zejména s příchodem podzimních sychravých rán a večerů mají plovoucí podlahy jednu obrovskou nevýhodu! Pokud nemáte podlahové topení, zcela určitě vám bude zima na nohy! Ano, klidně si můžete koupit papuče a tvářit se, že je problém vyřešen. Jenže děti na pravidelné oblékaní papučí moc nejsou. Neustále si hrají na zemi, a proto není divu, že také neustále trpí rýmou. Řešení nabízí náš e-shop eurokosik.cz – pořiďte dětem do jejich pokojíčku dětské koberce!  S nimi jim bude nejen teplo na nohy, koberec také dětský pokoj příjemně zútulní a stane se tak jeho praktickým doplňkem.

Koberec pro kluka či holku? U nás žádný problém!

 A že je z čeho vybírat! Na našich stránkách eurokosik.cz si najdete ten pravý koberec do dětského pokoje, ať je určen pro slečnu či kluka . Děti milují to, co právě letí. Proto i my nabízíme dětské koberce s oblíbenými motivy. Holky ocení motiv Monster High! Koberec o rozměrech 95×133 cm nabízí spoustu prostoru na hraní. Monster High jsou teď in! Proto se holčičkám bude líbit i koberec s hlavními postavami – co třeba mít na zemi Draculauru nebo spíše Frankie Stein? Ať tak či onak, bude náš kobereček…monstrózně skvělý!

Pojď se projet opravdovou silnicí

To kluky spíše upoutá motiv DisneyCars! McQueen dostane určitě každého malého závodníka. Dále kluci ocení koberce s motivy farmy, cest, silnic, dále motiv skákacího panáka, závodní dráhy a jiné. Koberce s motivy měst či silnic jdou opravdu na dračku. Plní dvojí roli, jak praktickou, tak i tu zábavnou. Ke koberci pak stačí dokoupit pouze autíčka, tři, dva, jedna….START a skvělá zábava může začít!

V naši nabídce však naleznete další nepřeberné motivy pohádkových postav – Popelka, princezny, Toy Story motiv, Hello Kity, Spider-Man, Medvídek Pú a mnoho dalších postav, které pokojíček rozhodně rozzáří.  Vaše děti ocení koberce s oblíbenými motivy, vy zase, že budou hezky v teple.