Doba se mění a s ní se mění i naše potřeby. A tak, co nám stačilo dříve, nám dnes už vůbec nemusí vyhovovat. Řeč je i o koupelnách. Pokud jste ji zřizovali před dávnými lety, možná Vám nyní její uspořádání nepřijde dostatečné a Vy tady tak nenacházíte potřebné uklidnění, které by tento prostor měl poskytovat. Nehledě na zastaralý nábytek a další koupelnové vybavení, které má ty nejlepší časy dávno za sebou. Nezbývá, než se za pomoci odborníků pustit do rekonstrukce bytového jádra a koupelny. Vytvoří Vám 3D vizualizaci, zpracují projektovou dokumentaci, zrealizují stavbu a provedou závěrečný úklid. Budete to tak mít zcela bez starostí. Nechte si od nich vytvořit originální a jedinečný koupelnový interiér.

Koupelna už totiž dávno není pouze prostorem pro vykonávání každodenní hygieny. Z obyčejné účelové místnosti se proměnila v určitou oázu klidu a relaxace. Začalo se na ni pohlížet jako na obytnou místnost. Současné moderní koupelny poskytují stále větší komfort, stávají se domácími luxusními lázněmi.

I obyčejná sprcha se promění v neobyčejný zážitek. Dnes si můžete pořídit sprchové kouty vybavené hydromasážními panely, které v sobě kombinují účinky pevné sprchy, ruční sprchy a masážních trysek, poskytnou Vám tak dokonalý požitek. Některé hydromasážní boxy jsou obohaceny také o funkci parního vyvíječe, který Vám umožní vytvořit si ze sprchového boxu parní lázeň. Pořídit do nich můžete i sprchová sedátka, která jsou nejen praktická, ale také pohodlná a bezpečná. Nezabírají téměř žádné místo a přitom je jejich konstrukce odolná a robustní.

Nebo dáváte spíše přednost lenošení ve vaně? Lázni plné voňavé pěny, kde nádherně zrelaxujete a načerpáte síly po náročném dni v práci nebo celodenních povinnostech? Na výběr je nekonečné množství tvarů, od klasických obdélníkových van, přes rohové, atypické, které se hodí do malé koupelny, až po samostatně stojící vany, které představují nádherný designový prvek místnosti.

Pokud jste omezeni prostorem a nemůžete si dovolit zároveň vanu a sprchový kout, ale nedovedete si představit, že byste se obešli bez jednoho z nich, pak volte zlatou střední cestu. Vanu doplňte vanovou zástěnou – zasunovací, skládací, zalamovací, vyrobené z tvrzeného plastu nebo tvrzeného bezpečnostního skla. Efektně vypadají čiré vanové zástěny bez rámu. Protože koupelna je místo, které je velice náročné na udržení čistoty, snažte si to co nejvíce ulehčit. Volte závěsný koupelnový nábytek, který Vám nabídne dostatek úložného prostoru a zároveň usnadní úklid. Vy tak budete mít daleko více času dopřát si masáž či romantické chvíle ve vaně ve dvou.