Jak máme postupovat v případě zájmu o Vaše služby?

V případě zájmu nás lze kontaktovat na telefonu: 606 237 340, e-mailu: info@rekonstrukcejadrapraha.com nebo lze rovněž využít poptávkový formulář (odkaz). Pro upřesnění detailů je vhodné realizovat bezplatnou osobní schůzku, ideálně v místě rekonstrukce. Na informativní schůzce Vás seznámíme s podstatnými věcmi a probereme vše potřebné pro přípravu bezplatné cenové nabídky. Cenová nabídka má formu položkového rozpočtu a klientům je vždy zasílána v dohodnutém termínu. Právě položkový rozpočet je ve většině případů základním podkladem pro další rozhodování klientů.

Je cena uvedená v položkovém rozpočtu pevná?

Položkový rozpočet je sestaven na míru každému klientovi na základě osobní schůzky. Pokud při dalších jednáních nedojde ze strany klienta ke změně v zadání, garantujeme cenu uvedenou v rozpočtu. Rozpočet je sestaven tak aby výpočty cen jednotlivých položek byly transparentní a při jakékoliv změně kontrolovatelné.

Jste plátci DPH?

Naše firma je ze zákona registrována k DPH a kompletní vybavení jsme schopni v mnoha případech dodat za nižší než katalogové ceny. Rekonstrukce koupelny a bytového jádra spadá do kategorie tzv. sociálního bydlení, kdy jsme schopni vybavení pro koncového klienta dodat levněji, než kdyby jej klienti nakupovali sami jako neplátci DPH. V rámci sociálního bydlení lze vybavení dodat s DPH ve výši 10%, čímž naši klienti vždy ušetří minimálně 11% (standardní zákonná sazba DPH je 21%).

Zpracujete 3D vizualizaci?

3D vizualizace je výborným pomocníkem při výběru půdorysů i barevného sladění bytového jádra či koupelny. Pokud se klient rozhodne svěřit rekonstrukci naší firmě, vždy obdrží profesionálně zpracovanou 3D vizualizaci. Dle dohody s klientem lze zpracovat více variant půdorysů a barevných sladění, z nichž lze vhodnou variantu upravovat až do finální podoby.

Působí Vaše firma pouze v Praze nebo i v dalších městech?

Naše firma působí zejména v Praze, ale zakázky realizujeme rovněž v celém Středočeském kraji. Rekonstruovaných bytových jader a koupelen si užívají například zákazníci v Kladně, Berouně či Rakovníku.

Lze financovat rekonstrukci bytového jádra/koupelny ze stavebního spoření?

Rekonstrukci samozřejmě lze financovat prostřednictvím stavebního spoření či spotřebitelského úvěru. V případě zájmu o zmíněný druh financování jsme schopni zajistit veškerá nutná potvrzení.