Začali jste uvažovat nad tím, že by se vám jako součást vaší rekonstrukce hodilo i nové oplocení? Potřebujete oplotit dům nebo chatu? V tom případě bychom vám rádi představili spolehlivou firmu HK ploty, která nabízí kvalitní české ploty na míru zákazníka.

Oplocení bytů, chalup, ale i jiných objektů v celé ČR

Firma HK ploty, která vyrábí vysoce kvalitní české ploty, sídlí v Brně, avšak svoje zakázky realizuje na území celé České republiky. Zaměstnanci k vám přijedou, vše zaměří, v případě nejistoty vám pomohou vybrat vhodné české ploty, které se do daného terénu hodí nejvíce, zohlední samozřejmě i finanční stránku a poté vše zrealizují. HK ploty realizují jak oplocení kolem rodinných domů, tak i kolem průmyslových objektů, chat či chalup.

České ploty v kvalitním provedení

V široké nabídce firmy najdete české ploty z drátěného pletiva, dřevěné ploty, umělecké kované ploty, neprůhledné ploty a plastové ploty. Firma je schopna postavit plot nejen z těchto materiálů samostatně, ale také z jejich kombinací.
české ploty

české ploty

HK ploty jako špička v oboru

Firma HK ploty je na trhu již 13 let, proto se mohou zaručit za to, že odvádějí pouze a jen špičkovou práci na vysoce kvalitní úrovni. Zaměstnanci pracují s vlastním vybavením, návštěva technika je zdarma – stejně jako položková kalkulace. Zaměstnanci vám při zaměřování poradí také s tím, jaké české ploty byste měli zvolit. Všechny materiály, které jsou při práci používány, jsou certifikované. Kromě staveb a realizací plotů a realizací plotů na klíč firma také oplocení prodává. V případě zájmu o oplocení bez toho, aby vám jej instalovat zaměstnanec firmy, se podívejte na webové stránky této firmy, kde najdete seznam zboží v katalogu.