Cílem firmy je samozřejmě spokojený zákazník. Po domluvě schůzky na našich pobočkách ve Zlíně nebo Olomouci, kde získáte cenné informace a rady, budete mít mnohem lehčí rozhodování jaký nábytek vybrat. Pro naše návštěvníky v showroomu připraven nejkvalitnější nábytek předních světových výrobců. Zastupujeme zahraniční, ale i domácí výrobce nábytku, bytových doplňků nebo dekorací.

Naši pracovníci Vám poskytnou poradenskou činnost a konzultaci, můžete využít i bytového designéra, poskytneme Vám informace o vhodných nábytkových programech a doporučíme nejvhodnější řešení, pomocí vizualizace navrhneme interiéry, nábytek, tzn. i kožené sedací soupravy dopravíme a namontujeme přímo až na místo určení. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Punc moderní doby na každého dýchne, když jeho kroky zavítají do ateliérového studia s nábytkem. Rozhodně je lepší navštívit odborníky a designéry, kteří vám v mnohém poradí, než si byt zařizovat zcela sami. Estetické cítění sice máte, ale věřte tomu, že není nad radu odborníka. Jedině on vám pomůže sladit celý koncept k dokonalosti. Neváhejte, za zkoušku nic nedáte, navštivte nás v našem showroomu v Olomouci nebo nábytek Zlín.