Mezi málo odborníků, kteří se v České republice zabývají oborem gabionů a jejich realizací, patří Gabion-sítě s.r.o. Veškeré stavební úpravy jsou prováděny bez subdodavatelů, od zemních prací až po kompletní realizaci gabionů na klíč.

Dlouholeté zkušenosti využívají v praxi při realizaci kvalitních gabionů (gabionových plotů). Mezi jejich služby patří realizace gabionových konstrukcí a stěn, které jsou vyráběny ze svařených ocelových drátů s antikorozní ochranou. Jsou přitom vyplňovány lomovým nebo přírodním kamenivem, které může být např. z břidlice, pískovce nebo různých druhů žuly. Hlavní funkcí gabionů je vytvoření opěrné zdi, která přenese zemní tlaky. Gabiony jsou prakticky bezúdržbové a dokáží odolat i vnějším vlivům a jejich životnost tak dosahuje délky 60 – 80 let. Jednou z nejdůležitějších výhod pro zákazníky je fakt, že pořizovací cena gabionů je cenově dostupnější než klasická kovová konstrukce.

Proč si vybrat právě Gabion-sítě s.r.o.?

Firma provádí realizaci gabionů po celé České republice. Pro zákazníky je vypracována cenová nabídka do 24 hodin. Firma disponuje certifikáty firemní kvality a k zákazníkům přistupuje s profesionálním přístupem. Pro nekonečné možnosti využití dokáží odborní zaměstnanci poradit, navrhnout, a také realizovat gabiony na klíč včetně zemních prací.