Jaro je tady a slunce se občas ukáže v plné síle. Ovšem náhle se obloha zatáhne a začne nečekaně pršet a to je nemilé, pokud jste si pozvali hosty na venkovní párty. Jak se před vrtkavým počasím nejlépe ochránit?  Párty stany  – jednoduché, praktické a estetické řešení. Konečně si v poklidu budete užívat volno se svou rodinou a přáteli. Nabídka stanů je ohromná – mile vás překvapí různé tvary, barvy, vysoká kvalita provedení a velký výběr rozměrů.  Párty stany mají odnímatelné bočnice, kde nechybí okno vyrobené z tvrzeného igelitu, takže ani při špatném počasí se nemusíte obávat tmy. 

Nůžkové stany uplatníte na společenské, firemní, sportovní i kulturní akci

Nůžkové stany jsou oblíbené pro jednoduché rozložení – nůžkový systém lze otevřít jedním pohybem, což ocení méně zruční lidé. A pokud váháte jaký stan vybrat, rozhodující není pouze cena, tvar ani barva, ale rozměr. Pečlivě uvažte počet osob, které k vám pravidelně na grilovací a jiné zahradní akce docházejí. Nůžkové stany neslouží skvěle pouze v privátu, ale také firmy si tento výrobek oblíbili. Stany jsou lehké, stabilní a snadno se skládají. Venkovní firemní párty střídají reklamní akce, a pro tyto účely je vhodné si nechat nůžkový stan potisknout logem. Stan lze dovybavit zahradním nábytkem, topením, světlem apod. 

 Párty stany za prima ceny ve špičkovém eshopu t-zbozi.cz 

Proč si objednat párty nebo nůžkové stany v internetovém obchodě t-zbozi.cz? Rychlá dodávka zboží, které je vždy skladem. Do dvou dnů máte svou objednávku doma. Zázemí kamenné prodejny, spolehlivý zákaznický servis, rozumné ceny! Kromě stanů si zde můžete zakoupit i další potřebné věci jako zahradní nábytek, nářadí, bazény, kulečníky, zahradní domky, nářadí, osvětlení, hračky, grily, slunečníky a další zboží pro váš lepší domov.  V tomto eshopu si každý přijde na své!   Přejeme příjemné nakupování!