Pokud v Praze hledáte levné půjčení dodávky, čtěte!

Dodávky se v některých případech skutečně hodí více než obyčejné osobní vozidlo. Samozřejmě dodávky nejsou zrovna ideální na denní používání, ale spíše se hodí na různé nárazové akce. Velmi dobré využití najdou ve chvíli, kdy potřebujete přesunout větší kusy nábytku z obchodního centra domů nebo třeba v okamžiku, kdy se rozhodnete přestěhovat z jednoho místa na druhé, ale nechcete využívat služby specializované stěhovací firmy. Při krátkodobém i dlouhodobém pronájmu se hodí půjčovna dodávek. Můžete si pořídit kvalitní dodávky a užitková vozidla do 3,5 tuny za příznivé ceny.

půjčovna dodávek praha 9

Prioritou je spokojenost klientů

Firma sídlí na Praze 9, nicméně do půjčovny jezdí klienti ze širokého okolí. Je to způsobeno faktem, že společnost nabízí výhodné podmínky zapůjčení dodávky. Mezi klientelu patří kromě soukromých osob také firmy a drobní živnostníci. Firma pronajímá reklamní plochy na vozidlech, díky čemuž je schopna nabídnout nejnižší možnou cenu za pronájem dodávek na trhu. Dlouhá otevírací doba zajišťuje spokojenost zákazníků. Společnost půjčuje vozidla sedm dní v týdnu od 8 do 21 hodin. Ale po dohodě je možné zapůjčení dodávek v jakoukoliv denní i noční hodinu, protože spokojenost zákazníků je prioritní.

Skvělý technický stav

Firma půjčovna dodávek Praha 9 se stará o půjčovaná vozidla na výbornou. Všechny dodávky jsou v perfektním technickém stavu, jemuž je věnována skutečně důkladná péče. Veškerá vozidla jsou vybavena dálniční známkou, která platí po celé České republice. Naprostou samozřejmostí je asistenční služba, o kterou se můžete opřít nonstop. Vozidla si můžete půjčit i s komfortním vybavením – nechybí možnost získat zdarma na vyžádání stěhovací rudlík, transportní kurty či navigaci.