Dveře, které nikde nepřekáží, které nezabírají zbytečný prostor a mohou někdy i jen tak zmizet… Sen? Ani omylem! Elegantně jednoduché a rafinované řešení do každého interiéru nabízí posuvné dveře a stavební pouzdra Eclisse.

 

eclisse 1

 

Prostor je luxus, který si mnohdy nemůžeme dovolit. Když zařizujeme dům, byt či jen jednu místnost, můžeme se s tímto problémem potýkat. Řešením ale nemusí být skládací postel, rozkládací pohovka, nafukovací matrace nebo rezolutní vyškrtnutí některých oblíbených kousků nábytku. Moderní doba vsází na chytrá a elegantní řešení – stavební pouzdra. Nastává tedy čas do stěny vsazených skříní, rafinovaně skrytých úložných prostorů a v neposlední řadě i zasouvacích dveří. Dveře, které místo toho, aby se otevíraly otočením do prostoru, se otevírají prostým zasunutím do již existující příčky, nám ušetří nejen místo, ale i mnohé starosti. Jejich jednoduchá elegance je zkrátka neodolatelná.

 

Klasické otočné dveře zabírají místo, které nelze již jinak využít


Kdo by neznal klasické otočné dveře, tradiční řešení oddělení dvou místností. Při otevření ale zabírají mnoho místa, „mrtvého“ místa – tedy prostoru, do kterého již nic nelze umístit. Za otočné dveře neumístíte stolek nebo skříň s tím, že dveře otevřete jen z části, to zkrátka nejde. V malých místnostech, jako je spíž, toaleta, nebo i malý dětský pokojík, mohou otočné dveře způsobit značné problémy.

eclisse 2

 

 

Dveře a stavební pouzdra Eclisse – k otevření nepotřebujete ani centimetr navíc!

 

Vskutku chytré řešení nabízí posuvné dveře zasouvající se do stavebního pouzdra Eclisse. K jejich otevření nepotřebujete ani centimetr navíc – dveře jednoduše „zmizí“ do stěny. Můžete tak oddělit snadno i prostory, které byste nejraději nechali propojené, ale občas je potřebujete zavřít. Například obývací pokoj a jídelna k tomu vybízí, ale znáte ty situace, kdy si na jídelním stole vaše drahá studující ratolest rozloží podklady k seminární práci a vyžaduje klid na práci. V takové situaci se posuvné dveře jako kouzlem znovu „objeví“ a prostory oddělí. Prosté.

eclisse 3

 

 

Kromě toho, že nás posuvné dveře a zabudované stavební pouzdro Eclisse neomezují v otázce prostoru v místnosti, neomezují nás ani designově. Jejich čistý nenáročný vzhled nenaruší žádný interiér, ať už se jedná o moderně zařízený byt vychytaný dle posledních trendů, nebo domov milovníků rustikálního stylu. Ano, ani v romantickém historizujícím interiéru nebudou posuvné dveře žádným faux-pas. Věřte nebo ne, ale posuvné dveře byly velmi oblíbené už za doby první republiky – k vidění jsou i v mnohých filmech pro pamětníky. Bytový design té doby zkrátka miloval praktická, a zároveň elegantní řešení. Pokud si vyberete ještě vhodné kování pro posuvné dveře, tak budete za „hvězdu“

 

Eclisse vyrobí denně 1300 stavebních pouzder

 

Výrobce Eclisse se pohybuje na trhu se stavebními pouzdry již více než 26 let a stále si drží pozici lídra se zastoupením po celém světě. Vysoká kvalita zpracování a konstrukční promyšlenost, právě tyto hodnoty stojí za úspěchem nadnárodní firmy Eclisse, která denně vyrobí přibližně 1300 stavebních pouzder. Jen cesta neustálého testování, vývoje a inovací je tou správnou pro výrobce sledujícího poslední trendy. Díky tomu se Eclisse podařilo za dobu své existence patentovat i řadu vychytávek, které je činí jedinečnými.

eclisse 4

 

 

Velkou předností stavebních pouzder Eclisse je i šíře sortimentu, který firma nabízí. Je jen na vás, zda dáte přednost klasickým pouzdrům, obložkovým, jednokřídlým, apod. Žhavou novinkou je bezobložkové pouzdro Syntesis® LINE. Tento model stavebního pouzdra má speciálně tvarované hrany v oblasti průchodu – je tak docíleno toho, že drží omítka, ale není třeba žádné obložky.

 

Eclisse svá stavební pouzdra dobře zná a za odvedenou prací si stojí, i proto tato světová jednička poskytuje na své produkty záruku celých 12 let! A to rozhodně není málo. Některé z běžných dveří po této době v domácnosti sami od sebe vyměníme, stavební pouzdra Eclisse jsou ale stále v záruce!